URODZIŁAM SIĘ JAKO CZŁOWIEK PÓŁNOCY, ALE SZYBKO ZROZUMIAŁAM, ŻE TO POŁUDNIE JEST MOIM MIEJSCEM NA MAPIE EUROPY. NAJPIERW SPĘDZIŁAM TROCHĘ CZASU W UKOCHANYCH WŁOSZECH A PÓŹNIEJ ZAPRAGNĘŁAM POZNAĆ NAJGORĘTSZY ZAKĄTEK EUROPY. TAK TRAFIŁAM DO SEWILLI I Z MIEJSCA ZAUROCZYŁY MNIE WĄSKIE ULICZKI STARÓWKI, DŁUGA I BOGATA HISTORIA MIASTA, SPOSÓB OBCHODZENIA ŚWIĄT I WSZECHOBECNE FLAMENCO. TERAZ TO ZAUROCZENIE I FASCYNACJĘ CHCĘ PRZEKAZAĆ INNYM.

MAM NA IMIĘ KINGA I MOJĄ NAJWIĘKSZĄ PASJĄ JEST PODRÓŻOWANIE, PISANIE O TYM I DZIELENIE SIĘ SWOIMI PRZEŻYCIAMI. DODATKOWO DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE ZDOBYWANE W AGENCJACH EVENTOWYCH ZMOTYWOWAŁO MNIE DO ROZPOCZĘCIA SWOJEJ MAŁEJ, EVENTOWEJ DZIAŁALNOŚCI. Z POMOCĄ GRUPY ZAPRZYJAŹNIONYCH HISZPANÓW JESTEŚMY W STANIE ZAPLANOWAĆ I ZORGANIZOWAĆ DLA WAS WAKACJE MARZEŃ.

choinki

km

UWIELBIAM ZWIEDZAĆ, POZNAWAĆ NOWE ZAKĄTKI, DOŚWIADCZAĆ WSZYSTKIEGO CO NOWE, OBSERWOWAĆ LUDZI I PO PROSTU CHŁONĄĆ KULTURĘ ODWIEDZANYCH MIEJSC. DOKŁADNIE TAK SAMO PODCHODZĘ DO PLANOWANYCH PRZEZE MNIE WYCIECZEK. STĄD POMYSŁ NA ORGANIZOWANIE WAKACJI DLA NIEWIELKICH GRUP, W PRZYJEMNEJ RODZINNEJ ATMOSFERZE, W KTÓREJ UCZESTNICY MAJĄ DUŻY WPŁYW CAŁY PROGRAM.

PONIEWAŻ PISANIE TO MOJA PASJA A ANDALUZJA PEŁNA JEST CIEKAWYCH MIEJSC I HISTORII, BARDZO WAŻNĄ CZĘŚCIĄ STRONY JEST BLOG, NA KTÓRYM PRZYBLIŻAM WAM CIEKAWOSTKI ZWIĄZANE Z REGIONEM, ALE TEŻ OPISUJĘ CIĄGLE JESZCZE ODKRYWANE PRZEZE MNIE ŻYCIE Z HISZPANAMI. Z KOLEI JEŻELI JESTEŚCIE CIEKAWI TEGO JAK WYGLĄDAJĄ NASZE DZIAŁANIA ORAZ POZNAĆ OPINIE KLIENTÓW, ZAGLĄDAJCIE DO MIEJSCA W KTÓRYM CHWALIMY SIĘ NASZYMI POCZYNANIAMI.